מי אני

שמי ד"ר דנה ברנמן. אני חוקרת בעלת ( Phd ) מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב ובעלת ניסיון מחקרי והובלת פרוייקטי מחקר בינלאומיים בתחום הסוכרת והרפואה הרגנרטיבית וכן בתחומים נוספים כגון סרטן ופרקינסון. במקביל ללימודי, התמחיתי ברפואת צמחי מרפא ודיקור סיני וכיום אני מטפלת מוסמכת באמצעות צמחי מרפא ודיקור סיני בנושאים כגון סוכרת, יתר לחץ דם, כולסתרול, בעיות הורמונאליות, גיל המעבר, אלרגיות, דלקות, כאבים ובמגוון בעיות רפואיות נוספות.

במסגרת הטיפול, אני משלבת את הידע הרפואי והמחקרי שצברתי במחקרים שפירסמתי במקביל לחקר ההשפעה של צמחי המרפא ודיקור.

מגיל צעיר אני נמצאת במסע לחקר גילוי סודותיו ונפלאותיו של המדע והרפואה. המסע שלי הוביל אותי כבר בגיל צעיר אל עולם המחקר הרפואי ובהמשך לעולם הרפואה המשלימה, בו מצאתי את הדרך להגשים את עצמי וגם לעזור לאנשים שסביבי. כל אלו איפשרו לי להגיע למצבי הנוכחי, בו אני משלבת ידע רב מחקרי ורפואי עם עולם צמחי המרפא והדיקור. שילוב זה מאפשר לי לטפל בראייה רפואית קונבנציונלית מערבית במקביל לכלים עוצמתיים מעולם הרפואה המשלימה.

 

הגישה הטיפולית

רפואה משלימה משולבת דיקור וצמחי מרפא

 

גופינו הוא כלי משוכלל המכיל את מכלול המנגנונים והכלים השולטים על אלפי תהליכים ביולוגיים בגופינו. בידינו הכלים לאפשר. לעצמנו חיים בריאים ומאוזנים,אם רק נקשיב לעצמינו ונכבד את גופינו.

הבעיות הפיזיות והמחלות צצות כאשר האיזון הטבעי מופר, ממגוון סיבות, פיזיות ונפשיות. שילוב הטיפול במצב הפיזי והנפשי יביא למזור שלם. אני משלבת טיפול בצמחי מרפא, דיקור סיני והמלצות תזונתיות. כל מטופל הוא מקרה בפני עצמו ואין מקרה הדומה לקודמו מבחינת מכלול הבעיות הרפואיות, התרופות שהוא נוטל וגורמים רבים נוספים שבהם יש להתחשב בטיפול. לכן, אין טיפול אחד שמתאים לכולם. כל טיפול נתפר למידותיו האישיות של המטופל.

יכולת הריפוי של שילוב בין דיקור סיני וצמחי מרפא הינה מהעוצמתיות ביותר שנתקלתי בהן. מבחינתי דיקור וצמחי מרפא משלימים זה את זה כמו יין ויאנג ויוצרים סינרגיה אפקטיבית חזקה מאוד ומניבים תוצאות טובות לרוב המטופלים. האחד, דיקור, מסוגל להקל באופן מיידי, כאן ועכשיו במגוון תחומים כגון כאבי ראש, כאבים אורטופדיים ועוד רבים וכן להביא לריפוי הדרגתי עם הזמן בבעיות אחרות כגון כאבי מחזור, בעיות פיריון ורבים נוספים. השני, צמחי מרפא, פועל לעיתים במהירות והתוצאה מגיעה תוך מספר ימים, אך לרוב זהו תהליך הדרגתי שבא לרפא את הבעיה באמצעות תשלובת חומרים המצויים בצמח הפועלת כמכלול על הבעיה הרפואית ופחות על הסימפטום, למשל, בבעיות שינה, סוכרת, לחץ דם ועוד. בנסוף לכל אלו, אני משלבת בקליניקה המלצות תזונתיות ותוספי תזונה בהתאם למצב הבריאותי שבו נתון המטופל ובכך מאפשרת לעצמי לטפל בכל הכלים העוצמתיים ביותר שיש לרפואה המשלימה להציע.

גם דיקור סיני וגם צמחי מרפא (סינים) הם תוצר של ניסיון שהצטבר במשך מאות ואף אלפי שנים, ואינספור טיפולים ברפואה סינית. בסין הם חלק בלתי נפרד ממערך הרפואה, ובשלהי המאה העשרים בואכה המאה העשרים ואחת הם כבשו לעצמם מקום של כבוד גם בקרב תושבי חצי הכדור המערבי – אלה שהתאכזבו מרפואה קונבנציונלית, ואלה שמבינים שלצד הרפואה המערבית כדאי מאוד להיעזר גם ברפואה משלימה, ובפרט בטיפולים ברפואה סינית (שדיקור סיני הוא מאבני היסוד שלה).

 

האני מאמין שלי

חדשנות, סינרגיה ואינטגריטי:
חדשנות: כחוקרת מדעי הרפואה, אני נמצאת בחזית הידע המקצועי והחדשני ביותר בתחום.
סינרגיה: שילוב מושלם בין עולמות הרפואה המשלימה והקונבנציונלית
אינטגריטי: מחוייבת לעצמי ולמטופל בהגשת הטיפול המדוייק והנכון ביותר עבורם תוך יושרה ושקיפות מלאה.

אני מאמינה ושואפת לתוצאות טיפול מהירות ויעילות ככל האפשר, בעיקר במקרים של כאבים ומקרים כרוניים הפוגעים בחיי היומיום. מכאן נובע הההכרח לשלב בין הכלים הטיפוליים החזקים ביותר בעולם הרפואה המשלימה, תזונה, דיקור וצמחי מרפא. הגישה המשולבת בכלים אלו מאפשרת לי ליצור ריפוי אמיתי ומהיר, הנשאר לאורך זמן.